DamCombinatie Gooi & Eemland
 
 
20172018



Ereklasse
Hoofdklasse
1e klasse
2e klasse
DamVereniging Soest/Baarn - DamCombinatie Gooi & Eemland
in de Nationale Competitie seizoen 20172018
1e team
2e team
3e team
Competitie schema 20172018 1e en 2e team.
Datum Ronde uit/thuis 1e 10-tal 2e 10-tal
16-09-2017 1 thuis Damcombinatie Fryslân SNA Heerhugowaard 3
30-09-2017 2 uit Harderwijk Den Haag Hofstad CT
28-10-2017 3 thuis Dammers uit Oost Haarlemse Damclub 2
11-11-2017 4 uit Heerenveen Purmerend Zaanstreek CT
25-11-2017 5 thuis DES Lunteren DEZ Reeuwijk Zegveld CT
09-12-2017 6 thuis Het Noorden Zenderstad
16-12-2017 7 uit Hijken DTC 2 IJmuiden Zaanstreek CT
06-01-2018 8 thuis Nijverdal Scheveningen
20-01-2018 9 uit DIOS Achterhoek Samen Sterk 2
03-02-2018 10 thuis Witte van Moort 2 DOS Delft
17-02-2018 11 uit Huizum RDC Rijnsburg 2
kndb
Stand hoofdklasse A KNDB 20172018.
Pl   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 We Pu Bs
1     DamCombinatie Fryslân # - - - - - - - - - - 13 1 2 6
2     Witte van Moort 2 - # - - - - - - - - 12 - 1 2 4
    DCH Heerenveen - - # - - - - - - 12 - - 1 2 4
4     Het Noorden - - - # - - - 11 - - - - 1 2 2
    DIOS Achterhoek - - - - # - - - 11 - - - 1 2 2
6     Dammers Uit Oost - - - - - # 10 - - - - - 1 1 0
    DES Lunteren - - - - - 10 # - - - - - 1 1 0
8     Huizum - - - 9 - - - # - - - - 1 0 -2
    Ravenshorst Nijverdal - - - - 9 - - - # - - - 1 0 -2
10     Harderwijk - - 8 - - - - - - # - - 1 0 -4
    Hijken DTC 2 - 8 - - - - - - - - # - 1 0 -4
12     Gooi & Eemland 7 - - - - - - - - - - # 1 0 -6
Stand 2e klasse C KNDB 20172018.
Pl   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 We Pu Bs
1     Zaanstreek/Purmerend CT # - - - - - - - - - - 17 1 2 14
2     RDC Rijnsburg 2 - # - - - - - - - - 16 - 1 2 12
3     DEZ Reeuwijk/Zegveld CT - - # - - - - - - 12 - - 1 2 4
    IJmuiden Zaanstreek CT - - - # - - - - 12 - - - 1 2 4
5     Gooi & Eemland 2 - - - - # 10 - - - - - - 1 1 0
    SNA 3 - - - - 10 # - - - - - - 1 1 0
    Scheveningen - - - - - - # 10 - - - - 1 1 0
    Samen Sterk 2 - - - - - - 10 # - - - - 1 1 0
9     DOS Delft - - - 8 - - - - # - - - 1 0 -4
    Haarlemse Damclub 2 - - 8 - - - - - - # - - 1 0 -4
11     Zenderstad - 4 - - - - - - - - # - 1 0 -12
12     Den Haag Hofstaddammers CT 3 - - - - - - - - - - # 1 0 -14


Competitie schema 20172018 3e team.
Datum Ronde uit/thuis 3e 8-tal
18-09-2017 1 thuis DV Het Groene Hart p1
26-09-2017 2 uit Zenderstad p1
09-10-2017 3 thuis LDV DCH p1
24-10-2017 4 uit ADG
30-10-2017 5 thuis OG Utrecht
*) denksportcentrum Den Hommel.
updb
Competitie schema 20172018 4e team.
Datum Ronde uit/thuis 4e 8-tal
25-09-2017 1 vrij
10-10-2017 2 uit ADC DAWO p2
23-10-2017 3 thuis Zenderstad p2
31-10-2017 4 uit Austerlitz
13-11-2017 5 thuis UDG Vriendenkring p1
28-11-2017 6 uit LDV DCH p2
13-12-2017* 7 thuis ADC DAWO p1
*) denksportcentrum Den Hommel.
updb
Indeling hoofdklasse A UPDB 20172018.
Pl  
    ADG
    Gooi & Eemland
    Het Groene Hart
    LDV/DCH 1
    Ons Genoegen Utrecht
    Zenderstad
Indeling 1e klasse UPDB 20172018.
Pl  
    ADC/DAWO 1
    ADC/DAWO 2
    Austerlitz
    Gooi & Eemland 2
    LDV/DCH 2
    UDG - Vriendenkring
    Zenderstad 2


Het Rondspel
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10
11 12 13 14 15
16 17 18 19 20
21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
31 32 33 34 35
36 37 38 39 40
41 42 43 44 45
46 47 48 49 50
1 2
3 4 5
6 7 8 9
10 11 12
13 14


   ©2017 DCGE