DamVereniging Soest/Baarn
 
 
DVSB kalender 2017 - 2018
Vandaag is het vrijdag 15 december 2017.
dvsb
Interne Overige Competitie UPDB KNDB
vrijdag
1 september 2017
Simultaan Leopold Kouogueu Kouomou
maandag
4 september 2017
Simultaan Richard Cousijnsen
vrijdag
8 september 2017
Oefenwedstrijd in Lunteren
maandag
11 september 2017
Rondspel r1
zaterdag
16 september 2017
G&E 1-Damcombinatie Fryslân
G&E 2-SNA Heerhugowaard 3
maandag
18 september 2017
Rondspel r2 DC Gooi & Eemland P1 - DV Het Groene Hart P1
maandag
25 september 2017
Extra ALV
dinsdag
26 september 2017
Zenderstad P1 - DC Gooi & Eemland P1
zaterdag
30 september 2017
Harderwijk-G&E 1
Den Haag Hofstad CT-G&E 2
maandag
2 oktober 2017
Rondspel r3
maandag
9 oktober 2017
Rondspel r4 DC Gooi & Eemland P1 - LDV-DCH P1
dinsdag
10 oktober 2017
ADC_DAWO P2 - DC Gooi & Eemland P2
maandag
16 oktober 2017
Rondspel r5
maandag
23 oktober 2017
Rondspel r6 DC Gooi & Eemland P2 - Zenderstad P2
dinsdag
24 oktober 2017
ADG - DC Gooi & Eemland P1
zaterdag
28 oktober 2017
G&E 1-Dammers uit Oost
G&E 2-Haarlemse Damclub 2
maandag
30 oktober 2017
Rondspel r7 DC Gooi & Eemland P1 - OG Utrecht
dinsdag
31 oktober 2017
Austerlitz - DC Gooi & Eemland P2
maandag
6 november 2017
Rondspel r8
zaterdag
11 november 2017
Heerenveen-G&E 1
Purmerend Zaanstreek CT-G&E 2
maandag
13 november 2017
Rondspel r9 DC Gooi & Eemland P2 - UDG-Vriendenkring P1
maandag
20 november 2017
Rondspel r10
zaterdag
25 november 2017
G&E 1-DES Lunteren
G&E 2-DEZ Reeuwijk Zegveld CT
maandag
27 november 2017
Rondspel r11
dinsdag
28 november 2017
LDV-DCH P2 - DC Gooi & Eemland P2
maandag
4 december 2017
Rondspel r12
zaterdag
9 december 2017
G&E 1-Het Noorden
G&E 2-Zenderstad
maandag
11 december 2017
Rondspel r13
woensdag
12 13 2017
DC Gooi & Eemland P2 - ADC_DAWO P1
zaterdag
16 december 2017
Hijken DTC 2-G&E 1
IJmuiden Zaanstreek CT-G&E 2
maandag
18 december 2017
Kerst-sneldamtoernooi
zaterdag
6 januari 2018
G&E 1-Nijverdal
G&E 2-Scheveningen
zaterdag
13 januari 2018
39e Schooldamtoernooi
zaterdag
20 januari 2018
DIOS Achterhoek-G&E 1
Samen Sterk 2-G&E 2
zaterdag
3 februari 2018
G&E 1-Witte van Moort 2
G&E 2-DOS Delft
zaterdag
17 februari 2018
Huizum-G&E 1
RDC Rijnsburg 2-G&E 2
   ©2017 DVSB