DamVereniging Soest/Baarn
 
 
Derde plaats voor De Uitkijck Baarn in halve finale schooldammen
halve finales schooldammen 2017 op 8-april-2017

De Uitkijck uit Baarn heeft zich, met een derde plaats in de halve finale in Wageningen, geplaatst voor de finale van het schooldammen.

Groep 5/6 Wageningen
Pl   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 We Pu Bs
1     Johan Friso Wageningen # 8 8 8 7 8 4 6 8 8 8 10 19 66
2     Nederwoud Lunteren 0 # 4 5 3 8 6 8 4 8 6 10 14 24
3     De Uitkijck Baarn 0 4 # 4 8 4 6 3 6 6 6 10 13 14
4     De Regenboog Gorinchem 0 3 4 # 4 6 2 6 6 5 6 10 12 4
5     Eben-Haëzerschool 1 Bennekom 1 5 0 4 # 6 6 4 2 4 5 10 11 -6
6     Guido de Brès Baarn 0 0 4 2 2 # 5 8 4 5 8 10 10 -4
7     Johan Friso 2 Wageningen 4 2 2 6 2 3 # 5 4 4 6 10 9 -4
8     De Schuilplaats Putten 2 0 5 2 4 0 3 # 5 6 8 10 9 -10
9     St. Jozefschool Rijen 0 4 2 2 6 4 4 3 # 4 6 10 8 -10
10     Montini Baarn 0 0 2 3 4 3 4 2 4 # 1 10 3 -34
11     De Bolster Gilze 0 2 2 2 3 0 2 0 2 7 # 10 2 -40


Groep 5/6

In deze toch wel zware poule met scholen uit Wageningen, Lunteren en Bennekom, waar het jeugddammen als vanouds zeer populair is, hadden de drie scholen uit Baarn het niet makkelijk.

De derde plaats voor de Uitkijck leverde dan ook terecht een finaleplaats op.

De Guido de Brès viel met een zesde plaats net buiten de prijzen.

De Montini moest met een 10e plaats genoegen nemen.


De finale voor de welpen, dammers uit de groepen 5/6,
zal worden gehouden op 20-mei-2017 in Gramsbergen.

Groep 7/8 Wapenveld
Pl   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 We Pu Whl Wp
1     De Krullevaar Hoogeveen # 6 8 5 5 - 7 - 8 7 - - - - - 8 8 16 53 66
2     Alfons Ariëns Harderwijk 2 # 7 4 4 - - 6 - 7 8 7 - - - - 8 12 52 75
3     Fontanus Harderwijk 0 1 # 6 4 7 6 6 - - - - - 8 - - 8 11 56 78
4     Mr. G. Propschool Lochem 3 4 2 # 4 5 5 - - - 8 - - 7 - - 8 10 56 78
5     Canadaschool Doetinchem 3 4 4 4 # - 2 6 - - - - 8 - 8 - 8 9 56 74
6     Goede Herderschool Wapenveld - - 1 3 - # - - - 3 4 6 - 5 7 6 8 9 39 51
7     School met de Bijbel Oene 1 - 2 3 6 - # 5 4 4 - - - 6 - - 8 8 53 75
8     GJ vd Brinkschool Wageningen - 2 2 - 2 - 3 # 8 6 - - 6 - - 8 8 8 50 63
9     De Bron Marum 0 - - - - - 4 0 # 3 4 8 6 - 6 - 8 8 44 62
10     De Schaapskooi Wezep 1 1 - - - 5 4 2 5 # 4 - - - 4 - 8 7 52 70
11     De Bron Wezep - 0 - 0 - 4 - - 4 4 # 2 5 - - 8 8 7 48 61
12     Alfons Ariëns 2 Harderwijk - 1 - - - 2 - - 0 - 6 # 3 4 7 8 8 7 39 52
13     Montini Baarn - - - - 0 - - 2 2 - 3 5 # 4 8 6 8 7 38 48
14     Wilhelminaschool Bennekom - - 0 1 - 3 2 - - - - 4 4 # 8 8 8 6 43 55
15     De Wegwijzer Oosterwolde - - - - 0 1 - - 2 4 - 1 0 0 # 4 8 2 44 54
16     De Bosvlinder Hooghalen 0 - - - - 2 - 0 - - 0 0 2 0 4 # 8 1 44 62





Groep 7/8

Bij de pupillen, dat wil de zeggen dammers uit de groepen 7 en 8, was voor de Montini uit Baarn een 12e plaats het hoogst haalbare.

Geen scholen uit Soest dit jaar in de halve finale.

Hoewel de Driesprong zich als kampioen van Utrecht wel geplaatst had, ontbrak zij jammer genoeg in de halve finale te IJsselstein.

   ©2018 DVSB