DamCombinatie Gooi & Eemland
 
 
20172018



Ereklasse
Hoofdklasse
1e klasse
2e klasse
DamVereniging Soest/Baarn - DamCombinatie Gooi & Eemland
in de Nationale Competitie seizoen 20172018
1e team
2e team
3e team
Competitie schema 20172018 1e en 2e team.
Datum Ronde uit/thuis 1e 10-tal 2e 10-tal
16-09-2017 1 thuis Damcombinatie Fryslân SNA Heerhugowaard 3
30-09-2017 2 uit Harderwijk Den Haag Hofstad CT
28-10-2017 3 thuis Dammers uit Oost Haarlemse Damclub 2
11-11-2017 4 uit Heerenveen Purmerend Zaanstreek CT
25-11-2017 5 thuis DES Lunteren DEZ Reeuwijk Zegveld CT
09-12-2017 6 thuis Het Noorden Zenderstad
16-12-2017 7 uit Hijken DTC 2 IJmuiden Zaanstreek CT
06-01-2018 8 thuis Nijverdal Scheveningen
20-01-2018 9 uit DIOS Achterhoek Samen Sterk 2
03-02-2018 10 thuis Witte van Moort 2 DOS Delft
17-02-2018 11 uit Huizum RDC Rijnsburg 2
kndb
Stand hoofdklasse A KNDB 20172018.
Pl   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 We Pu Bs
1     DES Lunteren # 10 10 12 13 12 14 13 12 14 13 11 11 20 48
2     DamCombinatie Fryslân 10 # 12 9 13 11 13 11 14 13 14 13 11 19 46
3     Dammers Uit Oost 10 8 # 10 13 8 13 15 12 14 13 14 11 16 40
4     Het Noorden 8 11 10 # 10 12 11 8 11 11 11 15 11 16 16
5     Witte van Moort 2 7 7 7 10 # 12 9 13 10 14 13 12 11 12 8
6     DIOS Achterhoek 8 9 12 8 8 # 8 11 13 10 13 15 11 11 10
7     Gooi & Eemland 6 7 7 9 11 12 # 12 9 9 10 12 11 9 -12
8     Nijverdal 7 9 5 12 7 9 8 # 9 11 12 14 11 8 -14
9     Harderwijk 8 6 8 9 10 7 11 11 # 8 10 12 11 8 -20
10     DCH Heerenveen 6 7 6 9 6 10 11 9 12 # 10 7 11 6 -34
11     Huizum 7 6 7 9 7 7 10 8 10 10 # 10 11 4 -38
12     Hijken DTC 2 9 7 6 5 8 5 8 6 8 13 10 # 11 3 -50
Stand 2e klasse C KNDB 20172018.
Pl   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 We A/B Pu Bs
1     DEZ Reeuwijk/Zegveld CT # 11 13 15 15 11 10 16 12 13 15 16 11 21 74
2     Zaanstreek/Purmerend CT 9 # 17 14 14 18 10 17 13 15 14 16 11 19 94
3     RDC Rijnsburg 2 7 3 # 10 11 12 14 11 14 16 16 16 11 17 40
4     IJmuiden Zaanstreek CT 5 6 10 # 10 8 12 9 12 12 15 13 11 12 4
5     Samen Sterk 2 5 6 9 10 # 7 14 16 11 11 10 12 11 12 2
6     Gooi & Eemland 2 9 2 8 12 13 # 14 9 9 11 17 10 11 11 8
7     DOS Delft 10 10 6 8 6 6 # 6 12 12 13 12 11 10 -18
8     Den Haag Hofstaddammers CT 4 3 9 11 4 11 14 # 13 3 14 7 11 10 -34
9     Haarlemse Damclub 2 8 7 6 8 9 11 8 7 # 9 14 14 11 6 -18
10     Zenderstad 7 5 4 8 9 9 8 17 11 # 10 9 11 5 -26
11     Scheveningen 5 6 4 5 10 3 7 6 6 10 # 12 11 4 -72
12     SNA 3 4 4 4 7 8 10 8 13 6 11 8 # 11 -2 3 -54


Competitie schema 20172018 3e team.
Datum Ronde uit/thuis 3e 8-tal
18-09-2017 1 thuis DV Het Groene Hart p1
26-09-2017 2 uit Zenderstad p1
09-10-2017 3 thuis LDV/DCH p1
24-10-2017 4 uit ADG
30-10-2017 5 thuis OG Utrecht
14-11-2017 6 vrij
27-11-2017 7 thuis ADG
13-12-2017* 8 uit OG Utrecht
*) denksportcentrum Den Hommel.
updb
Stand hoofdklasse UPDB 20172018.
Pl   1 2 3 4 5 6 We A/B Pu Bs
1     Gooi & Eemland # 9 8 9 11 11 - 10 - 11 - 7 10 23 26
2     Ons Genoegen Utrecht 7 8# 10 6 11 - 10 - 10 - 7 10 19 12
3     ADG 7 5 6# 10 14 - 12 - 12 - 7 10 18 20
4     Zenderstad 5 - 5 -# 2 - 10 9 11 10 7 8 -8
5     LDV/DCH 1 6 - 6 - 4# - 6 7 10 11 7 4 -12
6     Het Groene Hart 5 - 6 - 4 -# 5 6 6 5 7 0 -38
Competitie schema 20172018 4e team.
Datum Ronde uit/thuis 4e 8-tal
25-09-2017 1 vrij
10-10-2017 2 uit ADC/DAWO p2
23-10-2017 3 thuis Zenderstad p2
31-10-2017 4 uit Austerlitz
13-11-2017 5 thuis UDG Vriendenkring p1
28-11-2017 6 uit LDV/DCH p2
13-12-2017* 7 thuis ADC/DAWO p1
*) denksportcentrum Den Hommel.
updb
Stand 1e klasse UPDB 20172018.
Pl   1 2 3 4 5 6 7 We Pu Bs
1     Gooi & Eemland 2 # 7 10 11 13 9 12 6 10 28
2     ADC/DAWO 1 9 # 6 9 12 9 13 6 10 20
3     UDG - Vriendenkring 6 10 # 7 11 12 12 6 8 20
4     Zenderstad 2 5 7 9 # 11 9 11 6 8 8
5     ADC/DAWO 2 3 4 5 5 # 9 9 6 4 -26
6     Austerlitz 7 7 4 7 7 # 12 6 2 -8
7     LDV/DCH 2 4 3 4 5 7 4 # 6 0 -42


Het Rondspel
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10
11 12 13 14 15
16 17 18 19 20
21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
31 32 33 34 35
36 37 38 39 40
41 42 43 44 45
46 47 48 49 50
1 2
3 4 5
6 7 8 9
10 11 12
13 14


   ©2018 DCGE